Testeklubben

Testeklubben

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Mon 19 Apr
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Mon 3 May
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 1 Jul 2020
kl 00:00 - 23:30
Treningssenter demo
Testeklubben   Annet   Haugstadvegen 14
Dette er påmeldingssiden for aktivitetene i…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:55 - 19:15
Per Markus Edvardsen - Striper del 2
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 18:00 - 18:35
Per Markus Edvardsen - Striper
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 13:55 - 14:15
Per M. - Striper fra del 2
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 13:00 - 13:35
Per M. - Striper fra
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 13:40 - 14:00
Joakim - Striper fra del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 12:45 - 13:20
Joakim - Striper fra
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 11:55 - 12:15
Joakim - Striper fra del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 11:00 - 11:35
Joakim - Striper fra
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 13:25 - 13:45
Joakim - Striper fra del 2
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 12:30 - 13:05
Joakim - Striper fra
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 15:10 - 15:30
Joakim - Striper fra del 2
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 14:15 - 14:50
Joakim - Striper fra
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 19:00
Opptatt (Privat kalender)
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Powered by: Bloc